Infožiadosť 092/2022 – Cyklochodník na ul. Kúpeľná

Infožiadosť týkajúca sa reklamácie cyklochodníka na ul. Kúpeľná. Už krátko po jeho odovzdaní sa na ňom vytvárali kaluže svedčiace s sfušovanej práci a brániace bezpečnému používaniu. Podnet bol podaný pred dvomi rokmi, 13.7.2020.

Dobre pripravený, ostrieľaný, ľuďmi podkutý mestský úrad tak zanietene, dôkladne, znalo, profesionálne, podkuto preskúmaval tento podnet, až jeho bezodkladná odpoveď prišla po “krátkom” vyše polroku, 15.2.2021: “Zhotoviteľ zrealizoval dielo podľa projektovej dokumentácie, ktorá bola súčasťou schvaľovacieho procesu. “Realizácia projektu je v súčasnosti ukončená, stavba je skolaudovaná.” 

Po ďalších 9 mesiacoch, po podaní mnohých ďalších podnetov mesto naveľa postúpilo podnet na vyjadrenie zhotoviteľovi a dňa 17.1.2022 informovalo: “Váš podnet, týkajúci sa chodníka na Kúpeľnej ulici, riešime v rámci reklamácie. Pevne veríme, že k náprave dôjde hneď ako to dovolia poveternostné podmienky.”

A aký je stav chodníka po ďalších 9 mesiacoch? Kto tipuje, že taký istý ako na začiatku, blahoželám.

Dodrží mesto aspoň v tomto prípade zákon a odpovie na infožiadosť do 29.9.?

Linka na prilohu: http://web.archive.org/web/20220409174219/https://www.odkazprestarostu.sk/presov/podnety/94971/kupelna-chodnik-bariera-na-chodniku

 

Odpoveď mesta na infožiadosť: tu (doplnené dodatočne)

(Obrázok, kredit: Pixabay, Gerd Altmann)

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *